Serum Do Twarzy Elizavecca Milky Piggy Galactomyces

Serum Do Twarzy Elizavecca Milky Piggy Galactomyces

6 lipca, 2020 Wyłącz przez webadmin

Super skoncentrowana surowica Elizavecca ma bardzo lekką konsystencję, ale pod względem skuteczności działania trudno jest jej znaleźć równe! Może być stosowany zarówno jako samodzielny środek, jak i do wzbogacania ulubionego kremu o brakujące witaminy. Galactomisis jest ekstrahowany z fermentowanych bakterii mlekowych i jest nowym kosmetycznym „boomem” na Wschodzie. Nawilża, inicjuje pojawienie się naturalnego kolagenu, sprawia, że skóra jest elastyczna i jędrna. Substancja ta zawiera ogromną ilość łatwo przyswajalnych witamin przez skórę i jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry.

Opis:

Anti-Aging Ampul Serum Do Twarzy Elizavecca Milky Piggy Galactomyces 100% opracowany w celu rozwiązania różnych problemów z blaknięciem skóry: zwiększa elastyczność i jędrność skóry, przywraca strukturę skóry od wewnątrz, wygładza zmarszczki i wyrównuje cerę.

Korzyści z surowicy:

  • Wielofunkcyjność-narzędzie jednocześnie, reguluje pracę gruczołów łojowych, działa przeciwstarzeniowo, zwalcza obrzęki skóry i doskonale ją napina;
  • Narzędzie rozpoczyna proces regeneracji skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez komórki skóry;
  • Aktywny skład serum pomaga wygładzić zmarszczki, wyeliminować obrzęk, dokręcić skórę i poprawić jej ogólny stan;
  • Produkt pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem środowiska, zmianami temperatury i promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Mają hipoalergiczną formułę.

Galactomyces mushroom extract-100% fermentowany ekstrakt z fermentowanego mlecznego grzyba drożdżowego regeneruje komórki skóry, wyrównując ulgę skóry, zwiększając jej gładkość, jędrność i elastyczność skóry, wypełniając ją energią i witalnością.

Niacynamid-aktywnie wybiela skórę, eliminując pigmentację, zmniejszając liczbę piegów i plam po trądziku. Również niacynamid pomaga uniknąć tłustego połysku skóry.

Wyciąg z aloesu-natychmiast nawilża skórę, przyspiesza gojenie się ran i uszkodzeń, zmniejsza liczbę niedoskonałości, zwalcza zmiany skórne związane z wiekiem, eliminuje suchość i łuszczenie się skóry.
Proteiny mleczne-mają działanie oswotujące, pomagają wzmocnić skórę, eliminują szkodliwe bakterie.

Sposób użycia: nałóż trochę produktu na skórę twarzy i równomiernie rozprowadź lekkimi ruchami masującymi.

Pojemność: 150 ml.