100% Bawełna Wysokiej Talii boyfriend jeans

100% Bawełna Wysokiej Talii boyfriend jeans

6 lipca, 2020 Wyłącz przez webadmin

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„Aby spotkać się z przyjaciółmi w kawiarni, powtórz jedną z ulicznych kokardek Haley Bieber-uzupełnij dżinsy podstawową białą koszulką, nagą kurtką i akcentującymi zielonymi łodziami lub niskimi butami. Na spacer połącz chłopaków z białą koszulą oversize i masywnymi trampkami z akcentującymi wstawkami.

Siostry Hadid często używają szerokich chłopaków do tworzenia modnych kokardek. Redaktorzy Vogue umieścili je na liście najbardziej modnych modeli sezonu SS ‚ 20. Dżinsy są wykonane z ciemnego dżinsu i uzupełnione ozdobną szczeliną. Wysoki krój podkreśla talię.

Szczegół:

  • Dżinsy chłopięce – trend sezonu SS ‚ 20 według Vogue;
  • Loose Fit Pasuje do każdego kształtu;
  • Wysoki wzrost akcentuje talii;
  • Szeroka szczelina dekoracyjna.

Zawiera: 100% bawełna-naturalny hipoalergiczny materiał, który dobrze „oddycha”.