Modne „gotowane” dżinsy z 100% bawełny

Modne „gotowane” dżinsy z 100% bawełny

6 lipca, 2020 Wyłącz przez webadmin

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„Aby uzyskać swobodny wygląd w stylu Haley Bieber, połącz dżinsy z nadrukowaną koszulką, dżinsową koszulą i sznurowanymi butami. A dla bardziej klasycznych strojów nosić dżinsy z minimalistyczną bluzką, trenczem i mokasynami.

Modny” gotowany ” denim-ponownie u szczytu popularności w tym sezonie wiosenno-letnim. Aktualne modele na swoich pokazach SS ‚ 20 zademonstrowały Stella McCartney i Versace. Dżinsy są uzupełnione ozdobnymi pionowymi szwami, które wizualnie rozciągają figurę.

Szczegół:

  • Denim – trend sezonu SS ‚ 20 według Vogue;
  • „Gotowany” denim – trend na wybiegu z pokazów SS ‚ 20 Stella McCartney i Versace;
  • Dopasowany krój i wysoki krój podkreślają sylwetkę;
  • Skrócona długość.

Zawiera: 100% bawełna-naturalny materiał hipoalergiczny.