Wszystko mecz 100% bawełna Lapel krótkie dżinsy

Wszystko mecz 100% bawełna Lapel krótkie dżinsy

6 lipca, 2020 Wyłącz przez webadmin

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„Aby uzyskać komfortowy wygląd w swobodnym stylu, powtórz łuk Natalii Vodianovej z sesji zdjęciowej dla Harper’ s Bazaar – uzupełnij dżinsy kontrastującym golfem w lamówce z wydłużonymi rękawami i trampkami z akcentującymi wstawkami. Jeśli planujesz iść do kina, połącz dżinsy z bluzą z kapturem i butami wojskowymi.

Dzięki uniwersalnemu czarnemu kolorowi, przycięte dżinsy łatwo łączą się z ubraniami w dowolnej gamie. Zwężony krój modelu pasuje do figur różnych typów, a wysoki krój akcentuje talię. Dżinsy są uzupełnione klapami.

Szczegół:

  • Denim – trend sezonu SS ‚ 20 według Vogue;
  • Uniwersalny Czarny kolor;
  • Stożkowy krój pasuje do figur różnego typu;
  • Wysoki wzrost akcentuje talii;
  • Skrócona długość;
  • Szyte klapy.

Zawiera: 100% bawełna-naturalny hipoalergiczny materiał, który dobrze „oddycha”.